O firmě

Jsme rodinná firma zabývající se vinohradnictvím, vinařstvím a obchodem s vínem, která vznikla na podzim roku 2001 a navázala tak na čtyři generace vinařících předků.

Hospodaříme ve Velkopavlovické vinařské podoblasti přibližně na 55 ha vinic, které jsou rozloženy v různých výměrách a tratích čejkovického a velkobílovického katastru, v duchu integrované produkce. Abychom si byli jisti, že Vám nabídneme jen to nejlepší, klademe vysoký důraz na kvalitu vstupní suroviny. Promyšlenými sezónními prácemi jako je; zimní řez, důsledně a opakovaně prováděné tzv. "zelené práce" a u některých odrůd redukce půlením hroznů (Cabernet cortis, Rulandské modré...), dosahujeme vysoké kvality hroznů, které jsou přívlastkové kvality. Naše vína jsou vyráběna v maximálně technologicky vybaveném vinařském provozu, který disponuje nejenom Cros-flow filtrem, ale i automatickou plnící linkou, pneumatickým lisem a jiným velice moderním zařízením.

Přijďte ochutnat a zhodnotit  naše skvělá vína.

Abychom uspokojili všechny naše zákazníky máme v naší nabídce nejenom vína moravská zemská a přívlastková, ale také vína sudová.

Rozvážíme víno k jednotlivým odběratelům po celé ČR vlastními auty. Všechny trasy se jezdí každý týden, je zde tedy možnost přímé objednávky a následného dodání vína na ose dané trasy.

Jednotlivé trasy pro rozvoz:

Čechy:

  • Čejkovice - Humpolec - Havl.Brod - Čáslav - Kutná Hora - Kolín  - Neveklov - Lomnice nad Popelkou
  • Čejkovice - Brno - Velké Meziříčí - Jihlava - Pelhřimov - Jindřichův Hradec - Dačice

Morava 1:

  • Čejkovice - Přerov - Valašské Meziřící - Rožnov p.R.- Frenštát p.R. - Kopřivnice - Ostrava - Opava - Krnov - Prostějov

Morava 2:

  • Čejkovice - Vyškov - Litomyšl - Vyskoké Mýto - Pardubice - Hradec Králové - Zábřeh - Svitavy - Brno - Čejkovice

 

Slovensko: 

facebook

https://goo.gl/maps/M3nmgk3DaH46q5b48